Міксер будівельний Rebir IE-1305-16/1300R
Відео 1Фото 3 |
Rebir IE-1305-16/1300R |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rebir 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rebir.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rebir IE-1305-16/1300R
Дриль Rebir IE-1305 -16/1300R | 7 094 грн. |
Дриль Rebir IE-1305 -16/1300R | 7 099 грн. |
Дриль Rebir IE-1305-16/1300R | 7 174 грн. |
Дриль REBIR IE-1305-16/1300R | 7 100 грн. |
Дриль Rebir IE-1305 -16/1300R | 7 104 грн. |
Відеоогляди
Модифікації моделі:
- Модель IE-1305-16/1300R — немає обмежувача частоти обертання
- Модель IE-1305A-16/1300ER — є обмежувач частоти обертання
Модификації Rebir IE-1305-16/1300R
Ціни на Rebir IE-1305-16/1300R |
---|---|---|---|---|
Rebir IE-1305-16/1300R | від 7 094 грн. | 5 пропозицій | ||
Rebir IE-1305A-16/1300ER | від 6 840 грн. | 5 пропозицій | ||
Rebir IE-1305-16/1450R | від 6 669 грн. | 2 пропозиції | ||
Rebir IE-1305A-16/1450R | від 7 794 грн. | 4 пропозиції | ||
Rebir IE-1305-16/1700R | від 7 020 грн. | 2 пропозиції | ||
Rebir IE-1305A-16/1700ER | від 8 094 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →