Міксер будівельний Rebir IE-1305-16/1700R
Відео 1Фото 3 |
Rebir IE-1305-16/1700R |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rebir 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rebir.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модифікації моделі:
- Модель IE-1305-16/1700R — немає обмежувача частоти обертання
- Модель IE-1305A-16/1700ER — є обмежувач частоти обертання
Модификації Rebir IE-1305-16/1700R
Ціни на Rebir IE-1305-16/1700R |
---|---|---|---|---|
Rebir IE-1305-16/1300R | від 7 100 грн. | 2 пропозиції | ||
Rebir IE-1305A-16/1300ER | від 6 840 грн. | 2 пропозиції | ||
Rebir IE-1305-16/1450R | від 6 669 грн. | 2 пропозиції | ||
Rebir IE-1305A-16/1450R | від 7 794 грн. | 4 пропозиції | ||
Rebir IE-1305-16/1700R | від 7 800 грн. | 1 пропозиція | ||
Rebir IE-1305A-16/1700ER | від 8 094 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →