Циркулярна пила Rebir IE-5107G3
Відео 2Фото 6 |
Rebir IE-5107G3 2.15 кВт / 205 мм2.25 кВт / 235 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rebir 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rebir.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rebir IE-5107G3
Пила дискова із стаціонаром Rebr IE-5107G3 | 7 200 грн. |
Пила дисковая Rebir IE-5107G3 | 7 019 грн. |
Дискова пилка Rebir IE-5107G3 | 8 000 грн. |
11 липня 2018, 11:20
Можно ли где-то купить отдельно корпус этой пилы? #
проплавило корпус при работе пилы помогите где-то достать
Відеоогляди
Модификації Rebir IE-5107G3
Ціни на Rebir IE-5107G3 |
---|---|---|---|---|
Rebir IE-5107G2 | від 6 756 грн. | 7 пропозицій | ||
Rebir IE-5107G3 | від 7 019 грн. | 3 пропозиції |