Дитяче автокрісло RECARO Mako 2
Відео 2Фото 10 |
RECARO Mako 2 |
|
Якісне автокрісло для дітей ростом від 100 до 150 см, що приблизно відповідає віковому діапазону від 3 до 12 років. Встановлюється модель обличчям за напрямом руху транспортного засобу, фіксація крісла проводиться на замки системи Isofix або за допомогою автомобільного ременя безпеки. До речі, дитина у сидінні теж пристібається цим ременем. Спінений наповнювач крісла адаптується до форми тіла молодого пасажира, а зручна посадка чада забезпечується завдяки 11-позиційному регулюванню висоти розміщення підголівника.
Спинка повторює контури сидіння автомобіля. Бічний захист дитини гарантує система Advanced Side Protection (ASP), яка є бічніми протекторами для поглинання енергії ударних впливів. Чохол RECARO Mako 2 виконаний із 100-відсоткового поліестеру. Він легко стирається машинним способом у делікатному режимі. Модель створена у повній відповідності до суворих вимог безпеки європейського стандарту ECE 129 (i-Size).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RECARO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RECARO.
Купити RECARO Mako 2
Усі ціни 27 →Автокрісло Recaro Mako2 Core Energy Blue (89041280050) | 8 160 грн. |
Автокресло RECARO Mako2 Core Simply Grey | 8 160 грн. |
Автокрісло RECARO Mako2 Core Energy Blue (00089041280050) | 8 160 грн. |
Автокресло Recaro Mako 2 Core Deep Black (00089041250050) | 8 160 грн. |
Автокрісло Recaro Mako 2 Core Deep Black 89041250050 | 8 160 грн. |
- Розміри: 44х47х60.5-80. 5 см