Дитяче автокрісло RECARO Mako Core
Фото 6 |
RECARO Mako Core |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RECARO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RECARO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RECARO Mako Core
Автокресло RECARO Mako Core Power Berry | 5 700 грн. |
Автокресло RECARO Mako Core Xenon Blue | 5 700 грн. |
Автокресло RECARO Mako Core Performance Black | 5 700 грн. |
Автокресло RECARO Mako Core Carbon Black | 5 700 грн. |
якість складання матеріал ціна Кріплення Isofix Найкраще закріплювати крісло ременем, менше проблем і більше вільного часу. Alexandra: користуюся RECARO Mako Core більше року |
Додати відгук
Додаткові функції і можливості дитячого автокрісла RECARO Mako Core:
- Розмір: 61x47x44 см
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
Коли підросли - стало якраз і підголівник став на місце.
У кріслі є піна, яка адаптується до форми тіла дитини, і вона не парить! Хоча за це переживали найбільше.
Ще на боковушках крісла є ударопоглинаючі накладки, такі міні аербеки у разі бокового удару, а так само крісло оснащене підлокітниками і малюкові зручно і є додатковий захист.
Дитина фіксується ременем безпеки і це не приносить дискомфорт.