Литий диск Remain R152 7x17/5x112 ET54 DIA57,1
від 5 016 до 5 207 грн. Порівняти ціни 3 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):57.1 мм Виліт (ET):54 мм |
Модифікації Remain R152 2
Характеристики
Remain R152 7x17/5x112 ET54 DIA57,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Remain 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Remain.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Remain R152 7x17/5x112 ET54 DIA57,1
Диски Remain R152 7x17 5x112 ET54 DIA57,1 (алмаз черный) | 5 016 грн. |
Remain Remain R152 7x17 5x112 ET54 DIA57.1 Алмаз черн | 5 113 грн. |
Remain R152 7x17 5x112 ET54 DIA57.1 Алмаз черн | 5 207 грн. |
Закрити
Схожі