Стайлер Remington Advanced Colour Protect S8605
Відео 2Фото 7 |
Remington Advanced Colour Protect S8605 |
|
Вбудований тепловий сенсор захищає волосся від перегріву і запобігає вицвітанню. Покриття з УФ фільтром і кондиціонером.
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Remington 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Remington.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Remington Advanced Colour Protect S8605
Випрямляч для волосся Remington Advanced Colour Protect S8605 | 2 179 грн. |
Стайлер (випрямляч) Remington Advanced Colour Protect S8605 | 2 099 грн. |
Праска для волосся Remington Advanced Colour Protect S8605 | 2 028 грн. |
Праска для волосся Remington Advanced Colour Protect S8605 | 2 440 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →