Плойка Remington My Stylist CI1A119
Remington My Stylist CI1A119 |
|
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Remington 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Remington.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Remington My Stylist CI1A119
Усі ціни 48 →Прилад для укладання волосся Remington CI1A119 My Stylist | 599 грн. |
Плойка для волосся Remington CI1A119 | 599 грн. |
Плойка Remington CI1A119 (6380893) | 599 грн. |
Плойка Remington CI1A119 | 595 грн. |
Remington CI1A119 | 595 грн. |
ще 20 пропозицій
Додаткові функції і можливості фена Remington CI1A119:
- Шарнірне кріплення шнура
РекомендуємоПорівняти в таблиці →