Плойка Remington ProLuxe CI91AW
Відео 1Фото 4 |
Remington ProLuxe CI91AW |
|
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Remington 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Remington.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Remington ProLuxe CI91AW
Усі ціни 53 →Плойка Remington 4-в-1 CI91AW PROluxe | 2 299 грн. |
Прилад для укладання волосся Remington CI91AW PROluxe 4-in-1 | 2 879 грн. |
Плойка-гофре Remington PROluxe 4-in-1 CI91AW | 2 474 грн. |
Плойка-гофре Remington PROluxe 4-in-1 CI91AW | 2 287 грн. |
Плойка remington ci91aw PROluxe 4-in-1 (45697560100) | 2 495 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →