Литий диск Replica R5084 8x18/5x108 ET35 DIA73,1
від 5 962 до 6 017 грн. Порівняти ціни 4 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 108 мм ЦО (DIA):73.1 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації Replica R5084 2
Характеристики
Replica R5084 8x18/5x108 ET35 DIA73,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Replica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Replica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Replica R5084 8x18/5x108 ET35 DIA73,1
Сортувати
Replica Replica Volvo R5084 8x18 5x108 ET35 DIA73.1 MB | 5 962 грн. |
Replica Volvo R5084 8x18 5x108 ET35 DIA73.1 MB | 6 017 грн. |
Replica Replica Ford R5084 8x18 5x108 ET35 DIA73.1 MB | 5 962 грн. |
Replica Ford R5084 8x18 5x108 ET35 DIA73.1 MB | 6 017 грн. |
Закрити
Схожі