Литий диск Replica TL765 10x21/5x120 ET40 DIA74,1
від 9 889 до 10 709 грн. Порівняти ціни 3 →Діаметр (R):21 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 120 мм ЦО (DIA):74.1 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації Replica TL765 2
Характеристики
Replica TL765 10x21/5x120 ET40 DIA74,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Replica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Replica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Replica TL765 10x21/5x120 ET40 DIA74,1
Replica BMW TL765 10,0x21/5x120 D74,1 ET40 BLACK | 9 889 грн. |
Replica TL765 (R21 W10.0 PCD5x120 ET40 DIA74.1) черный | 10 709 грн. |
Диск Replica TL765 BLACK R21 W10,0 PCD5x120 ET40 DIA74,1 | 10 354 грн. |
Закрити
Схожі