Акваріумний компресор RESUN AIR-4000
Відео 2 |
RESUN AIR-4000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RESUN 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RESUN.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RESUN AIR-4000
Усі ціни 6 →Компрессор воздушный Resun AIR-4000 для аквариума до 300 л | 645 грн. |
Компресор Resun Air 4000 (6933163305344) | 603 грн. |
Компресор для акваріума до 300 л повітряний Resun (Ресан) AIR-4000 | 645 грн. |
Компресор Resun AIR-4000 повітряний, до 300 л | 731 грн. |
Акваріумний компресор Air4000 | 680 грн. |
Акваріумний компресор Air4000 | 690 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →