Стабілізатор напруги Reta NNST-3x5500 Normic 16.5 кВА
Фото 12 |
Reta NNST-3x5500 Normic 16.5 кВА
Тип:симісторний
Потужність:16.5 кВА
Вхідна напруга:208-480 В
КПД:98 %
Точність на виході (±):6 %
Охолодження:активне
Установка:підлоговий
Всі характеристики
Купити Reta NNST-3x5500 Normic 16.5 кВА
Стабилизатор напряжения RETA ННСТ-3x5500 Normic | 54 100 грн. |
Стабилизатор РЕТА ННСТ NORMIC 3x5,5 кВт (Semikron, Infineon + WEB-Интерфей | 75 500 грн. |
Стабилизатор РЕТА ННСТ NORMIC 3x5,5 кВт (Semikron, Infineon) 00-00012000 | 66 500 грн. |
Стабилизатор РЕТА ННСТ NORMIC 3x5,5 кВт (WEB-Интерфейс) 00-00012007 | 63 100 грн. |
Стабилизатор РЕТА ННСТ NORMIC 3x5,5 кВт 00-00009881 | 54 100 грн. |
Додаткові функції і можливості стабілізатора напруги Reta NNST-3x5500 Normic:
- Режим Байпас
- Кількість ступенів стабілізації — 9
- Номінальні вхідні напруги — 225-446 В
Модифікація 15-0 (на замовлення) | Модифікація 15-2 (серійно) | Модифікація 15-5 (на замовлення) | |
Хв. вхідна напруга (1 фаза/3 фази), В | 90/156 | 120/208 | 160/277 |
Макс. вхідна напруга (1 фаза/3 фази), В | 248/430 | 278/480 | 323/560 |
Точність вихідної напруги, ±% | 8 | 6 | 4 |
Модификації Reta NNST-3x5500 Normic
Ціни на Reta NNST-3x5500 Normic |
---|---|---|---|---|
Reta NNST-3x3300 Normic 10 кВА | від 37 800 грн. | 1 пропозиція | ||
Reta NNST-3x5500 Normic 16.5 кВА | від 54 100 грн. | 5 пропозицій | ||
Reta NNST-3x11000 Normic 33 кВА | від 79 900 грн. | 5 пропозицій | ||
Reta NNST-3x14000 Normic 42 кВА | від 90 900 грн. | 4 пропозиції | ||
Reta NNST-3x17000 Normic 51 кВА | від 101 500 грн. | 2 пропозиції | ||
Reta NNST-3x22000 Normic 66 кВА | від 144 210 грн. | 2 пропозиції | ||
Reta NNST-3x27000 Normic 81 кВА | від 166 370 грн. | 2 пропозиції | ||
Reta NNST-3x35000 Normic 105 кВА | від 189 600 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →