Стабілізатор напруги Reta NONS-11000 Normic 11000 Вт
Фото 5 |
Reta NONS-11000 Normic 11000 Вт
Тип:симісторний
Потужність:активна 11000 Вт
Вхідна напруга:135 – 260 В
КПД:98 %
Точність на виході (±):4 %
Розетки:з заземленням
Охолодження:активне
Установка:настінний, підлоговий
Всі характеристики
Купити Reta NONS-11000 Normic 11000 Вт
Стабилизатор напряжения RETA НОНС-11000 Normic | 24 900 грн. |
Стабилизатор РЕТА НОНС NORMIC 11 кВт (Semikron) 00-00011927 | 29 900 грн. |
Стабилизатор РЕТА НОНС NORMIC 11 кВт 00-00009836 | 24 900 грн. |
Відмінності в модифікаціях моделі:
Модифікація 15-0 (на замовлення) | Модифікація 15-2 (серійно) | Модифікація 15-5 (на замовлення) | |
Мінімальна вхідна напруга, В | 90 | 120 | 160 |
Максимальна вхідна напруга, В | 248 | 278 | 323 |
Модификації Reta NONS-11000 Normic
Ціни на Reta NONS-11000 Normic |
---|---|---|---|---|
Reta NONS-3300 Normic 3300 Вт | від 11 400 грн. | 1 пропозиція | ||
Reta NONS-11000 Normic 11000 Вт | від 24 900 грн. | 3 пропозиції | ||
Reta NONS-14000 Normic 14000 Вт | від 28 900 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →