Душова кабіна Rhein RH215 90x90 кутова
Rhein RH215 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rhein 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rhein.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rhein RH215 90x90 кутова
Душова кабіна на дрібному піддоні Rhein 90x90 см RH215 L | 14 517 грн. |
Душова кабіна Rhein RH215R 90х90х212 см з низьким піддоном права хром скло | 13 830 грн. |
Душова кабіна на дрібному піддоні Rhein 90x90 см RH215 R | 14 517 грн. |
Душова кабіна Rhein RH215L 90х90х212 см з низьким піддоном хром розсувні д | 13 830 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →