Литий диск Rial Transporter 5 6,5x16/5x114,3 ET48 DIA66,1
Відео 1Фото 4 | від 6 104 до 8 759 грн. Порівняти ціни 14 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):66.1 мм Виліт (ET):48 мм |
Модифікації Rial Transporter 5 17
Характеристики
Rial Transporter 5 6,5x16/5x114,3 ET48 DIA66,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rial 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rial.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Rial Transporter 5 6,5x16/5x114,3 ET48 DIA66,1
Сортувати
Литые диски Rial Transporter R16 W6.5 PCD5x114.3 ET48 DIA66.1 (silver) 100 | 6 267 грн. |
Rial Transporter R16 W6.5 PCD5x114,3 ET48 DIA66.1 polar silver | 8 759 грн. |
Диски Rial Transporter 6,5x16 5x114,3 ET48 DIA66,1 (black) | 6 191 грн. |
Rial TRANSPORTER Diamant-Schwarz (R16 W6.5 PCD5x114.3 ET48 DIA66.1) | 7 899 грн. |
Rial Transporter 6.5x16 5x114.3 ET48 DIA66.1 PS | 6 870 грн. |
ще пропозиції 9 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі