Литий диск Rial Transporter 6 7x17/6x114,3 ET22 DIA66,1
Відео 1Фото 4 | від 7 341 до 11 282 грн. Порівняти ціни 10 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):6 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):66.1 мм Виліт (ET):22 мм |
Модифікації Rial Transporter 6 8
Характеристики
Rial Transporter 6 7x17/6x114,3 ET22 DIA66,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rial 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rial.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Rial Transporter 6 7x17/6x114,3 ET22 DIA66,1
Сортувати
Rial Transporter R17 W7 PCD6x114,3 ET22 DIA66.1 polar silver | 7 341 грн. |
Rial TRANSPORTER Polar-Silber (R17 W7.0 PCD6x114.3 ET22 DIA66.1) | 7 999 грн. |
Rial Transporter (7J x 17 6x114.3 ET22 DIA66.1) Polar Silver На замовлення | 9 996 грн. |
Rial Transporter Diamond Black R17 W7.0 PCD6x114.3 ET22 DIA66.1 | 9 315 грн. |
Rial Transporter (7J x 17 6x114.3 ET22 DIA66.1 Polar Silver) | 10 396 грн. |
ще пропозиції 5 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі