Душовий піддон RIHO Basel 430 100x100
Фото 7 |
RIHO Basel 430 100x100 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RIHO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RIHO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RIHO Basel 430 100x100
Душовий піддон Riho Basel 430 1000х1000, чорний матовий (DC3417) | 23 999 грн. |
Душовий піддон Riho Basel 430 1000х1000, чорний глянцевий (DC3416) | 23 999 грн. |
Душовий піддон Riho Basel 430 1000х1000, білий (DC34) | 13 499 грн. |
Модификації RIHO Basel 430 100x100
Ціни на RIHO Basel 430 100x100 |
---|---|---|---|---|
RIHO Basel 402 90x80 | від 11 499 грн. | 1 пропозиція | ||
RIHO Basel 412 90x90 | від 11 499 грн. | 3 пропозиції | ||
RIHO Basel 404 100x80 | від 11 999 грн. | 1 пропозиція | ||
RIHO Basel 414 100x90 | від 11 999 грн. | 1 пропозиція | ||
RIHO Basel 430 100x100 | від 13 499 грн. | 3 пропозиції | ||
RIHO Basel 406 120x80 | від 13 499 грн. | 1 пропозиція | ||
RIHO Basel 416 120x90 | від 14 999 грн. | 3 пропозиції | ||
RIHO Basel 432 120x100 | від 17 399 грн. | 1 пропозиція | ||
RIHO Basel 408 140x80 | від 15 499 грн. | 1 пропозиція | ||
RIHO Basel 418 140x90 | від 16 999 грн. | 1 пропозиція | ||
RIHO Basel 434 140x100 | від 18 999 грн. | 1 пропозиція | ||
RIHO Basel 410 160x80 | від 20 999 грн. | 1 пропозиція | ||
RIHO Basel 423 170x75 | від 22 999 грн. | 1 пропозиція | ||
RIHO Basel 411 170x80 | від 22 999 грн. | 1 пропозиція | ||
RIHO Basel 424 180x80 | від 22 999 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →