Ванна RIHO Columbia 150x75 см
Фото 5 |
RIHO Columbia 150x75 |
|
Додатково може комплектуватися ніжками.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RIHO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RIHO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RIHO Columbia 150x75 см
Ванна акрилова Riho Columbia 150x75 B002001005 | 12 503 грн. |
Акрилова ванна з ніжками Riho Columbia 150x75 (BA0200500000000) B002001005 | 12 200 грн. |
Ванна акрилова RIHO COLUMBIA 150x75 (B002001005) | 14 920 грн. |
Ванна акрилова Riho Columbia 150x75 B002001005 | 12 533 грн. |
Ванна акриловая Riho Columbia 150x75 BA0200500000000 B002001005 | 14 395 грн. |
Модификації RIHO Columbia
Ціни на RIHO Columbia |
---|---|---|---|---|
RIHO Columbia 140x70 см | від 10 626 грн. | 6 пропозицій | ||
RIHO Columbia 150x75 см | від 12 200 грн. | 5 пропозицій | ||
RIHO Columbia 160x75 см | від 12 770 грн. | 7 пропозицій | ||
RIHO Columbia 175x80 см | від 13 180 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →