Ванна RIHO Delta 150x80 см
Фото 4 |
RIHO Delta 150x80 150x80 см160x80 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RIHO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RIHO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RIHO Delta 150x80 см
Усі ціни 8 →Ванна акрилова асиметрична Riho Delta 150x80 права B066001005 | 17 960 грн. |
Ванна акрилова асиметрична Riho Delta 150x80 права B066001005 | 17 200 грн. |
Ванна акрилова RIHO DELTA 150x80 L (B067001005) | 17 960 грн. |
Ванна акрилова Riho Delta асиметрична 150x80 см, R , Правостороння (BB80) | 17 499 грн. |
Ванна акрилова асиметрична Riho Delta 150x80 ліва B067001005 | 14 907 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації RIHO Delta
Ціни на RIHO Delta |
---|---|---|---|---|
RIHO Delta 150x80 см | від 14 907 грн. | 8 пропозицій | ||
RIHO Delta 160x80 см | від 15 100 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →