Ванна RIHO Julia 180x80 см
Фото 4 |
RIHO Julia 180x80 |
|
Додатково може комплектуватися ніжками.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RIHO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RIHO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RIHO Julia 180x80 см
Усі ціни 8 →Ванна акрилова Riho Julia 180х80 см B025001005 | 18 939 грн. |
Ванна Riho Julia 180x80 см BA7200500000000 (B025001005) B025001005 | 22 600 грн. |
Акрилова ванна Riho Julia 180x80 (BA7200500000000) B025001005 | 18 080 грн. |
Ванна акрилова RIHO JULIA 180x80 (B025001005) | 22 600 грн. |
Ванна акрилова Riho Julia пряма 180x80 см (BA72) | 19 999 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації RIHO Julia
Ціни на RIHO Julia |
---|---|---|---|---|
RIHO Julia 160x70 см | від 15 330 грн. | 7 пропозицій | ||
RIHO Julia 170x75 см | від 16 224 грн. | 4 пропозиції | ||
RIHO Julia 180x80 см | від 18 080 грн. | 8 пропозицій | ||
RIHO Julia 190x90 см | від 19 405 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →