Ванна RIHO Lugo 190x90 см
RIHO Lugo 190x90 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RIHO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RIHO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RIHO Lugo 190x90 см
Акрилова ванна 190x90 Riho Lugo (B136001005) BT0500500000000 B136001005 | 23 136 грн. |
Ванна акрилова Riho Lugo пряма 190x90 см (BT05) | 24 999 грн. |
Riho Lugo 190x90 BT05 B136001005 | 23 425 грн. |
Ванна акрилова RIHO Lugo (B136001005) 190x90 см + ніжки 07 9BT050050000000 | 28 920 грн. |
Модификації RIHO Lugo
Ціни на RIHO Lugo |
---|---|---|---|---|
RIHO Lugo 160x70 см | від 17 220 грн. | 2 пропозиції | ||
RIHO Lugo 170x75 см | від 19 399 грн. | 4 пропозиції | ||
RIHO Lugo 180x80 см | від 21 088 грн. | 3 пропозиції | ||
RIHO Lugo 180x90 см | від 22 399 грн. | 2 пропозиції | ||
RIHO Lugo 190x80 см | від 22 699 грн. | 2 пропозиції | ||
RIHO Lugo 190x90 см | від 23 136 грн. | 4 пропозиції | ||
RIHO Lugo 200x90 см | від 24 128 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →