Ванна RIHO Still Square 180x80 см двомісна (BR0100500K00132)
Відео 1Фото 7 | 53 999 грн. Купити! Ванна акрилова Riho Still Square LED 180x80 см, R підголівник з права і ліWinco.com.uaЗ нами 1 рік (Львів) Поскаржитись |
RIHO Still Square LED LR 180x80 |
|
Підсвічування підголівника.
Необхідно підключення до електрики.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RIHO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RIHO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації RIHO Still Square
Ціни на RIHO Still Square |
---|---|---|---|---|
RIHO Still Square 170x75 см | від 19 253 грн. | 4 пропозиції | ||
RIHO Still Square 170x75 см двомісна | від 50 999 грн. | 1 пропозиція | ||
RIHO Still Square 170x75 см підголовник | від 34 699 грн. | 2 пропозиції | ||
RIHO Still Square 180x80 см | від 21 800 грн. | 2 пропозиції | ||
RIHO Still Square 180x80 см двомісна | від 53 999 грн. | 1 пропозиція | ||
RIHO Still Square 180x80 см підголовник | від 38 999 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →