Ванна RIHO Supreme 190x90 см
Фото 3 |
RIHO Supreme 190x90 180x80 см190x90 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RIHO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RIHO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RIHO Supreme 190x90 см
Акрилова ванна 190 x 90 см Riho Supreme (B014001005) BA5800500000000 B0140 | 16 640 грн. |
Ванна акрилова Riho Supreme пряма 190x90 см (BA58) | 22 999 грн. |
Ванна акрилова RIHO Supreme (B014001005) 190x90 + ніжки 01 (BA580050000000 | 18 798 грн. |
Модификації RIHO Supreme
Ціни на RIHO Supreme |
---|---|---|---|---|
RIHO Supreme 180x80 см | від 15 390 грн. | 4 пропозиції | ||
RIHO Supreme 190x90 см | від 16 640 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →