Каструля RiNGEL Berlin RG-20013-18
Фото 11 |
RiNGEL Berlin RG-20013-18 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RiNGEL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RiNGEL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RiNGEL Berlin RG-20013-18
Усі ціни 24 →Каструля Ringel Berlin, зі скляною кришкою, 18 см, 2,3 л (RG-20013-18) | 525 грн. |
Каструля Ringel Berlin 18 см (2.5л) з кришкою (RG-20013-18) | 759 грн. |
Кастрюля Ringel Berlin 18 см (2.5л) с крышкой (RG-20013-18) | 759 грн. |
Кастрюля RINGEL Berlin Кастрюля 18 см (2.3 л) с крышкой (RG-20013-18) RG-2 | 676 грн. |
Каструля Ringel Berlin с крышкой 2.3 л (RG-20013-18) RG-20013-18 | 647 грн. |
ще 19 пропозицій
Модификації RiNGEL Berlin RG-20013-18
Ціни на RiNGEL Berlin RG-20013-18 |
---|---|---|---|---|
RiNGEL Berlin RG-20013-16 | від 449 грн. | 5 пропозицій | ||
RiNGEL Berlin RG-20013-18 | від 504 грн. | 24 пропозиції | ||
RiNGEL Berlin RG-20013-20 | від 574 грн. | 23 пропозиції | ||
RiNGEL Berlin RG-20013-22 | від 662 грн. | 27 пропозицій | ||
RiNGEL Berlin RG-20013-24 | від 639 грн. | 22 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →