Каструля RiNGEL Bonn RG-2003-18 (6355910)
Фото 9 |
RiNGEL Bonn RG-2003-18 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RiNGEL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RiNGEL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RiNGEL Bonn RG-2003-18
Усі ціни 27 →Каструля Ringel Bonn, зі скляною кришкою, 18 см, 2,6 л (RG-2003-18) | 539 грн. |
Кастрюля Ringel Bonn 18 см (2.6л) с крышкой (RG-2003-18) | 756 грн. |
Каструля Ringel Bonn 18 см (2.6л) з кришкою (RG-2003-18) | 756 грн. |
Кастрюля с крышкой Ringel 2,6 л RG-2003-18 | 795 грн. |
Каструля RINGEL Bonn (2.6 л) 18 см 6 355 910 | 567 грн. |
ще 20 пропозицій
После первого приготовления пищи были обнаружены темные пятна внутри кастрюли,похожи на ржавчину. Была очень разочарована,так как заплатила не три копейки... Удобная,красивая Появились пятна на дне кастрюли,похожи на ржавчину после первого приготовления...((( користуюся RiNGEL Bonn RG-2003-16 менше місяця |
Додати відгук
Модификації RiNGEL Bonn RG-2003-18
Ціни на RiNGEL Bonn RG-2003-18 |
---|---|---|---|---|
RiNGEL Bonn RG-2003-18 | від 498 грн. | 32 пропозиції | ||
RiNGEL Bonn RG-2003-20 | від 570 грн. | 25 пропозицій | ||
RiNGEL Bonn RG-2003-22 | від 664 грн. | 30 пропозицій | ||
RiNGEL Bonn RG-2003-24 | від 748 грн. | 26 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →