Каструля RiNGEL Bonn RG-2003-24 (6355913)
Фото 9 |
RiNGEL Bonn RG-2003-24 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RiNGEL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RiNGEL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RiNGEL Bonn RG-2003-24
Усі ціни 22 →Каструля Ringel Bonn, зі скляною кришкою, 24 см, 6.1 л (RG-2003-24) | 766 грн. |
Каструля Ringel Bonn 24 см (6.1л) з кришкою (RG-2003-24) | 1 126 грн. |
Кастрюля Ringel Bonn 24 см (6.1л) с крышкой (RG-2003-24) | 1 126 грн. |
Кастрюля с крышкой Ringel 6,1 л RG-2003-24 | 1 185 грн. |
Каструля Ringel Bonn с крышкой 6.1 л (RG-2003-24) RG-2003-24 | 1 185 грн. |
ще 17 пропозицій
После первого приготовления пищи были обнаружены темные пятна внутри кастрюли,похожи на ржавчину. Была очень разочарована,так как заплатила не три копейки... Удобная,красивая Появились пятна на дне кастрюли,похожи на ржавчину после первого приготовления...((( користуюся RiNGEL Bonn RG-2003-16 менше місяця |
Додати відгук
Модификації RiNGEL Bonn RG-2003-24
Ціни на RiNGEL Bonn RG-2003-24 |
---|---|---|---|---|
RiNGEL Bonn RG-2003-18 | від 498 грн. | 31 пропозиція | ||
RiNGEL Bonn RG-2003-20 | від 570 грн. | 24 пропозиції | ||
RiNGEL Bonn RG-2003-22 | від 630 грн. | 28 пропозицій | ||
RiNGEL Bonn RG-2003-24 | від 748 грн. | 23 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →