Каструля RiNGEL Ingrid RG-2001-24
Фото 4 |
RiNGEL Ingrid RG-2001-24 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RiNGEL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RiNGEL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RiNGEL Ingrid RG-2001-24
Усі ціни 6 →Каструля RINGEL Ingrid 24 см (5.5 л) з кришкою | 1 498 грн. |
Каструля з кришкою Ringel Ingrid RG-2001-24 (5.5л/24см) | 1 723 грн. |
Каструля RINGEL Ingrid 24 см (5.5 л) з кришкою (RG-2001-24) | 890 грн. |
Каструля Ringel Ingrid 5,8 л 24 см (RG-2001-24) | 1 190 грн. |
Каструля Ringel Ingrid з кришкою 5,5 л (RG-2001-24) | 1 498 грн. |
Каструля Ringel Ingrid 5,8 л d24 см нержавійка (2001-24 RG) | 1 140 грн. |
Модификації RiNGEL Ingrid RG-2001-24
Ціни на RiNGEL Ingrid RG-2001-24 |
---|---|---|---|---|
RiNGEL Ingrid RG-2001-16 | від 560 грн. | 25 пропозицій | ||
RiNGEL Ingrid RG-2001-18 | від 525 грн. | 29 пропозицій | ||
RiNGEL Ingrid RG-2001-20 | від 699 грн. | 29 пропозицій | ||
RiNGEL Ingrid RG-2001-22 | від 790 грн. | 8 пропозицій | ||
RiNGEL Ingrid RG-2001-24 | від 890 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →