Сковорідка RiNGEL Be Trendy RG-1140-28 28 см
RiNGEL Be Trendy RG-1140-28 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RiNGEL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RiNGEL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RiNGEL Be Trendy RG-1140-28 28 см
Усі ціни 7 →Сковорода IQ Be Trendy 28 см (IQ-1140-28) | 949 грн. |
RINGEL IQ Be Trendy IQ-1140-28 | 1 099 грн. |
Ringel IQ-1140-28 | 901 грн. |
Сковорода IQ Be Trendy 28 см (IQ-1140-28) | 949 грн. |
Сковорода iq Be Trendy 28 см (iq-1140-28) | 1 059 грн. |
Сковорода Ringel IQ Be Trendy 28 см без кришки (RG-1140-28) | 1 299 грн. |
Сковорода Ringel Be Trendy d28 см алюміній з антипригарним покриттям (1140 | 1 019 грн. |
Модификації RiNGEL Be Trendy RG-1140-28
Ціни на RiNGEL Be Trendy RG-1140-28 |
---|---|---|---|---|
RiNGEL Be Trendy RG-1140-20 20 см | від 569 грн. | 5 пропозицій | ||
RiNGEL Be Trendy RG-1140-24 24 см | від 714 грн. | 7 пропозицій | ||
RiNGEL Be Trendy RG-1140-26 26 см | від 816 грн. | 7 пропозицій | ||
RiNGEL Be Trendy RG-1140-28 28 см | від 901 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →