Сковорідка RiNGEL Kardamom RG-1127-28 28 см (6481963)
Відео 1Фото 7 |
RiNGEL Kardamom RG-1127-28 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RiNGEL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RiNGEL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RiNGEL Kardamom RG-1127-28 28 см
Усі ціни 34 →Сковорода Ringel Kardamom, 28 см (6481963) | 910 грн. |
RINGEL KARDAMOM (RG-1127-28) | 1 024 грн. |
Сковорідка Ringel Kardamom 28 см (RG-1127-28) | 1 236 грн. |
RINGEL KARDAMOM (RG-1127-28) | 1 019 грн. |
Сковородка Ringel Kardamom 28 см (RG-1127-28) | 1 236 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації RiNGEL Kardamom RG-1127-28
Ціни на RiNGEL Kardamom RG-1127-28 |
---|---|---|---|---|
RiNGEL Kardamom RG-1127-22 22 см | від 646 грн. | 33 пропозиції | ||
RiNGEL Kardamom RG-1127-24 24 см | від 650 грн. | 32 пропозиції | ||
RiNGEL Kardamom RG-1127-26 26 см | від 749 грн. | 28 пропозицій | ||
RiNGEL Kardamom RG-1127-28 28 см | від 789 грн. | 36 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →