Сковорідка RiNGEL Koriander RG-1107-26 26 см (6361482)
Фото 7 |
RiNGEL Koriander RG-1107-26 |
|
Безпечні матеріали не містять PFOA.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RiNGEL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RiNGEL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RiNGEL Koriander RG-1107-26 26 см
Усі ціни 33 →Сковорода глибока Ringel Koriander, з кришкою, 26 см (6361482) | 1 022 грн. |
RINGEL KORIANDER (RG-1107-26) | 1 361 грн. |
Ringel Koriander (RG-1107-26) | 1 644 грн. |
RINGEL KORIANDER (RG-1107-26) | 1 354 грн. |
ще 20 пропозицій
Свою функцію виконує Не підгорає, гарна ціна Досить важка Артёмыч: користуюся RiNGEL Koriander RG-1107-22 більше року |
Довго вибирав сковороду, зараз уже натворювали купу всяких покриттів та матеріалів і у всьому цьому можна заплутатися. Вирішив взяти таку, підбирав у першу чергу щоб була побільше і стінки вище, тому що дістало що їжа вивалюється на плиту коли помішуєш, ну і з кришкою звичайно. Вирішив взяти таку, почитав відгуки начебто всі хвалять. Приїхала, дістав її з коробки і перше що дуже здивувало це її вага, вона дуже легка для своїх розмірів, вага без кришки десь 1 кг за відчуттями. Кришка добротна, прилягає щільно, ручка ніби теж нічого, поки тільки кілька тижнів користуюся з приводу її надійності рано судити. З приводу приготування - розігрів її гарненько, капнув трохи рослинної олії і вона розтеклася по обідку, тобто. по центру сковороди пагорб і покрити всю поверхню шаром масла ніяк не вийде. Тільки потім до мене дійшло що це сковороді масло і зовсім не потрібно)) Просто потім м'ясо зверху закидаєш до прикладу, трохи масла капнув аби воно не було зовсім сухим і все, можна смажити. Не пригоряє нічого, ось скільки все намагався смажити взагалі нічого (риба, млинці, м'ясо), все добре просмажує. Пробував м'ясо зовсім без олії, але воно тоді підсихає і починає трохи липнути, все ж таки потрібно небагато. Ну і оскільки нічого не пригоряє, то мити її простіше простого, можна навіть без миючого т.к. ніякого там нагару немає. Загалом вона супер, після своєї старої тефлонової сковороди де потрібно було шар олії пристойний влити я дуже задоволений, для мене пряме це відкриття =) Переваги у всьому куди не подивися, недоліків просто немає Немає Віктор С.: користуюся RiNGEL Koriander RG-1107-28 менше місяця |
Додати відгук
Модификації RiNGEL Koriander RG-1107-26
Ціни на RiNGEL Koriander RG-1107-26 |
---|---|---|---|---|
RiNGEL Koriander RG-1107-22 22 см | від 756 грн. | 31 пропозиція | ||
RiNGEL Koriander RG-1107-24 24 см | від 1 020 грн. | 12 пропозицій | ||
RiNGEL Koriander RG-1107-26 26 см | від 1 022 грн. | 37 пропозицій | ||
RiNGEL Koriander RG-1107-28 28 см | від 1 199 грн. | 35 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →