Каструля RiNGEL Meyer RG-2008-18
Фото 9 |
RiNGEL Meyer RG-2008-18 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RiNGEL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RiNGEL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RiNGEL Meyer RG-2008-18
Усі ціни 25 →Каструля Ringel Meyer, зі скляною кришкою, 18 см, 2,3 л (6479364) | 559 грн. |
Каструля Ringel Meyer 2.5л, D18см (2008-18-RG) | 758 грн. |
Кастрюля Ringel Meyer 2.5л, D18см (2008-18-RG) | 758 грн. |
Кастрюля RINGEL Meyer Кастрюля 18 см (2.3 л) с крышкой (RG-2008-18) RG-200 | 798 грн. |
Каструля Ringel Meyer с крышкой 2.3 л (RG-2008-18) RG-2008-18 | 598 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації RiNGEL Meyer RG-2008-18
Ціни на RiNGEL Meyer RG-2008-18 |
---|---|---|---|---|
RiNGEL Meyer RG-2008-16 | від 438 грн. | 30 пропозицій | ||
RiNGEL Meyer RG-2008-18 | від 558 грн. | 27 пропозицій | ||
RiNGEL Meyer RG-2008-20 | від 620 грн. | 29 пропозицій | ||
RiNGEL Meyer RG-2008-22 | від 659 грн. | 29 пропозицій | ||
RiNGEL Meyer RG-2008-24 | від 689 грн. | 29 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →