Набір посуду RiNGEL Meyer RG-6000 (6479376)
Фото 3 |
RiNGEL Meyer RG-6000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RiNGEL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RiNGEL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RiNGEL Meyer RG-6000
Набір каструль Ringel Meyer RG-6000 (6шт) | 2 496 грн. |
Набір посуду RINGEL Meyer Набір каструль 6 пр. 1.6 л+2.3 л+3.2 л | 1 600 грн. |
Набір посуду Ringel Meyer 6 предметів нержавійка (6000 RG) | 1 735 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →