Каструля RiNGEL Potsdam RG-2010-16 (6466166)
Фото 9 |
RiNGEL Potsdam RG-2010-16 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RiNGEL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RiNGEL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RiNGEL Potsdam RG-2010-16
Усі ціни 27 →Каструля Ringel Potsdam, зі скляною кришкою, 16 см, 1,5 л (6466166) | 840 грн. |
Кастрюля Ringel Potsdam 16 см (1.8 л) с крышкой (RG-2010-16) | 1 063 грн. |
Каструля Ringel Potsdam 16 см (1.8 л) з кришкою (RG-2010-16) | 1 063 грн. |
Кастрюля Ringel Potsdam 1,8 л RG-2010-16 | 1 119 грн. |
Каструля RINGEL Potsdam (1.5 л) 16 см 6 466 166 | 767 грн. |
ще 20 пропозицій
Сьогодні придбала 3 кастрюльки (2,5л; 3,4л;5,8л). Вибирала довго. Дуже понравився дизайн. Ручки литі,міцно прикріплені. Дно капсульне, швидко нагрівається. Підходити до всіх видів плит. Можна мити у посудомийній машині. Недоліків поки що не знайшла. щойно купив(ла) RiNGEL Potsdam RG-2010-18 рекомендую купити обов'язково |
Додати відгук
Модификації RiNGEL Potsdam RG-2010-16
Ціни на RiNGEL Potsdam RG-2010-16 |
---|---|---|---|---|
RiNGEL Potsdam RG-2010-16 | від 695 грн. | 29 пропозицій | ||
RiNGEL Potsdam RG-2010-18 | від 760 грн. | 5 пропозицій | ||
RiNGEL Potsdam RG-2010-20 | від 870 грн. | 4 пропозиції | ||
RiNGEL Potsdam RG-2010-24 | від 865 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →