Сковорідка RiNGEL Salsa RG-1134-26 26 см (6529628)
Відео 1Фото 4 |
RiNGEL Salsa RG-1134-26 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RiNGEL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RiNGEL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RiNGEL Salsa RG-1134-26 26 см
Усі ціни 26 →Сковорода глибока Ringel Salsa, 26 см (6529628) | 743 грн. |
Ringel Salsa 26 см (RG-1134-26) | 1 059 грн. |
Ringel Salsa 26 см (RG-1134-26) | 1 055 грн. |
Сковорода RINGEL Salsa 26 см 6 529 628 | 744 грн. |
Сковорода RINGEL Salsa сковорода глубокая 26 см б/крышки (RG-1134-26) RG-1 | 881 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації RiNGEL Salsa RG-1134-26
Ціни на RiNGEL Salsa RG-1134-26 |
---|---|---|---|---|
RiNGEL Salsa RG-1134-20 20 см | від 522 грн. | 18 пропозицій | ||
RiNGEL Salsa RG-1134-24 24 см | від 644 грн. | 28 пропозицій | ||
RiNGEL Salsa RG-1134-26 26 см | від 704 грн. | 27 пропозицій | ||
RiNGEL Salsa RG-1134-28 28 см | від 778 грн. | 20 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →