Сковорідка RiNGEL Salsa RG-1134-28 28 см (6529629)
Відео 1Фото 4 |
RiNGEL Salsa RG-1134-28 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RiNGEL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RiNGEL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RiNGEL Salsa RG-1134-28 28 см
Усі ціни 18 →Сковорода глибока Ringel Salsa, 28 см (6529629) | 829 грн. |
Ringel Salsa 28 см (RG-1134-28) | 1 171 грн. |
Сковорода RINGEL Salsa 28 см 6 529 629 | 822 грн. |
Сковорода RINGEL Salsa сковорода глубокая 28 см б/крышки (RG-1134-28) RG-1 | 1 232 грн. |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
Модификації RiNGEL Salsa RG-1134-28
Ціни на RiNGEL Salsa RG-1134-28 |
---|---|---|---|---|
RiNGEL Salsa RG-1134-20 20 см | від 522 грн. | 17 пропозицій | ||
RiNGEL Salsa RG-1134-24 24 см | від 644 грн. | 27 пропозицій | ||
RiNGEL Salsa RG-1134-26 26 см | від 704 грн. | 26 пропозицій | ||
RiNGEL Salsa RG-1134-28 28 см | від 778 грн. | 19 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →