Сковорідка Risoli Granito 00103GR/28HS 28 см
Risoli Granito 00103GR/28HS |
|
Підходить для газових, склокерамічних і електричних плит.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Risoli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Risoli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Risoli Granito 00103GR/28HS 28 см
Усі ціни 11 →Сковорода Risoli Granito, бакелітова ручка, 28 см (00103GR/28HS) | 2 190 грн. |
Сковорода Risoli Granito 28 см (00103GR/28HS) | 2 099 грн. |
Risoli 00103GR-28HS | 2 286 грн. |
Сковорода, діам. 28 см GRANITO - Risoli - 00103GR/28HS | 2 070 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Risoli Granito 00103GR/28HS
Ціни на Risoli Granito 00103GR/28HS |
---|---|---|---|---|
Risoli Granito 00103GR/20HS 20 см | від 1 530 грн. | 14 пропозицій | ||
Risoli Granito 00103GR/24HS 24 см | від 1 800 грн. | 15 пропозицій | ||
Risoli Granito 00103GR/28HS 28 см | від 2 070 грн. | 14 пропозицій | ||
Risoli Granito 00103GR/32HS 32 см | від 2 604 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →