ДБЖ RITAR E-RTM1000 ELF-L 1000 ВА (7857)
RITAR E-RTM1000 ELF-L 1000 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RITAR 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RITAR.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RITAR E-RTM1000 ELF-L 1000 ВА
Усі ціни 26 →ИБП RITAR E-RTM1000 ELF-L (7857) | 4 480 грн. |
ИБП RITAR E-RTM1000 ELF-L | 4 000 грн. |
Ritar Ritar E-RTM1000 600W ELF-L (E-RTM1000L) | 4 334 грн. |
Ritar E-RTM1000 (600W) ELF-L (E-RTM1000L) | 4 124 грн. |
Ritar E-RTM1000 (600W) ELF-L (E-RTM1000L) | 4 086 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації RITAR E-RTM1000 ELF-L
Ціни на RITAR E-RTM1000 ELF-L |
---|---|---|---|---|
RITAR E-RTM1000 ELF-L 1000 ВА | від 3 404 грн. | 28 пропозицій | ||
RITAR E-RTM1200 ELF-L 1200 ВА | від 3 531 грн. | 37 пропозицій | ||
RITAR E-RTM1500 ELF-L 1500 ВА | від 4 255 грн. | 18 пропозицій |