ДБЖ RITAR E-RTM1500 ELF-L 1500 ВА (7859)
RITAR E-RTM1500 ELF-L 1500 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RITAR 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RITAR.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RITAR E-RTM1500 ELF-L 1500 ВА
Усі ціни 19 →ИБП RITAR E-RTM1500 ELF-L (7859) | 5 600 грн. |
ИБП RITAR E-RTM1500 ELF-L | 5 300 грн. |
Источник бесперебойного питания Ritar E-RTM1500 (900W) ELF-L (E-RTM1500L) | 5 301 грн. |
Пристрій безперебійного живлення Ritar E-RTM1500 (900W) ELF-L (E-RTM1500L) | 5 227 грн. |
Ritar E-RTM1500 (900W) ELF-L E-RTM1500L | 4 999 грн. |
ще 14 пропозицій
Модификації RITAR E-RTM1500 ELF-L
Ціни на RITAR E-RTM1500 ELF-L |
---|---|---|---|---|
RITAR E-RTM1000 ELF-L 1000 ВА | від 3 447 грн. | 29 пропозицій | ||
RITAR E-RTM1200 ELF-L 1200 ВА | від 3 527 грн. | 39 пропозицій | ||
RITAR E-RTM1500 ELF-L 1500 ВА | від 4 309 грн. | 19 пропозицій |