ДБЖ RITAR RTM1500 Proxima-D 1500 ВА (5863)
RITAR RTM1500 Proxima-D 1500 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RITAR 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RITAR.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RITAR RTM1500 Proxima-D 1500 ВА
Усі ціни 22 →ИБП RITAR RTM1500 Proxima-D (5863) | 5 880 грн. |
ИБП RITAR RTM1500 Proxima-D | 5 950 грн. |
Ritar RTM1500 (900W) Proxima-D (RTM1500D) | 5 549 грн. |
Ritar RTM1500 (900W) Proxima-D (RTM1500D) | 5 497 грн. |
Источник бесперебойного питания Ritar RTM1500 (900W) Proxima-D (RTM1500D) | 4 663 грн. |
ще 17 пропозицій
Модификації RITAR RTM1500 Proxima-D
Ціни на RITAR RTM1500 Proxima-D |
---|---|---|---|---|
RITAR RTM800 Proxima-D 800 ВА | від 2 638 грн. | 20 пропозицій | ||
RITAR RTM1000 Proxima-D 1000 ВА | від 3 100 грн. | 2 пропозиції | ||
RITAR RTM1200 Proxima-D 1200 ВА | від 3 732 грн. | 31 пропозиція | ||
RITAR RTM1500 Proxima-D 1500 ВА | від 4 409 грн. | 23 пропозиції |