Сумка дорожня RIVACASE Dijon 5331
Відео 1Фото 34 |
RIVACASE Dijon 5331 |
|
Відділення для ноутбука 13.3" і планшета до 10.1".
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RIVACASE 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RIVACASE.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RIVACASE Dijon 5331
Усі ціни 11 →Дорожная сумка 5331 (Black), 35 л, черная | 2 469 грн. |
Дорожня сумка, 35 л, чорний rivacase 5331 (Black) | 1 949 грн. |
Сумка дорожная RivaCase 35 л Чорна (5331 (Black)) | 2 457 грн. |
Дорожня сумка, 35 л, чорний 5331 (Black) | 2 599 грн. |
Rivacase Dijon 5331 Black | 1 890 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →