Рюкзак RIVACASE Egmont 7960 15.6
Відео 1Фото 14 |
RIVACASE Egmont 7960 15.6 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RIVACASE 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RIVACASE.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RIVACASE Egmont 7960 15.6
Усі ціни 29 →Рюкзак RivaCase 7960 15.6 Blue (7960 (Blue)) | 2 949 грн. |
Рюкзак для ноутбука 15.6" rivacase 7960 (Blue) | 2 213 грн. |
Рюкзак для MacBook Pro RivaCase Egmont 7960 (Blue) 7960 (Blue) | 2 949 грн. |
Рюкзак RivaCase 7960 для ноутбука 15.6" синий | 2 802 грн. |
Рюкзак для ноутбука RivaCase 15.6" 7960 Blue (7960Blue) | 2 434 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості рюкзака RIVACASE Egmont Backpack 7960 15.6:
- Кишеня на спинці
РекомендуємоПорівняти в таблиці →