Вантажна шина Roadshine RS604 315/80 R22.5 157K
Виберіть розмір вантажної шини
Roadshine RS604 315/80 R22.5 157K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Roadshine 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Roadshine.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Roadshine RS604 315/80 R22.5 157K
Усі ціни 17 →Roadshine RS604 (ведуча вісь) 315/80 R22.5 157/154K | 10 458 грн. |
Roadshine RS604 (ведущая) (315/80R22.5 157K) | 9 639 грн. |
Roadshine RS604 (приводная) 315/80 R22.5 157/154K 20PR | 9 812 грн. |
Roadshine RS604 315/80 R22.5 157/154K | 9 425 грн. |
Roadshine RS604 (Ведущая) (315/80R22.5 157/154K) | 9 180 грн. |
ще 12 пропозицій