Вантажна шина Roadshine RS611 275/70 R22.5 148K
Виберіть розмір вантажної шини
Roadshine RS611 275/70 R22.5 148K 275/70 R22.5 " 148 K 275/70 R22.5 " 148 M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Roadshine 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Roadshine.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Roadshine RS611 275/70 R22.5 148K
Усі ціни 10 →Roadshine RS611 (ведущая) (275/70R22.5 148K) | 7 925 грн. |
Roadshine RS611 275/70 R22.5 148/145K | 7 800 грн. |
Roadshine RS611 (Ведущая) (275/70R22.5 148/145K) | 7 548 грн. |
Roadshine RS611 (275/70R22.5 148K) | 7 918 грн. |
Roadshine RS611 (ведущая) 275/70 R22.5 148/145K PR16 | 8 057 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Roadshine RS611 275/70 R22.5 148K
Ціни на Roadshine RS611 275/70 R22.5 148K |
---|---|---|---|---|
Roadshine RS611 275/70 R22.5 148K | від 7 541 грн. | 10 пропозицій | ||
Roadshine RS611 275/70 R22.5 148M | від 7 785 грн. | 5 пропозицій |