Вантажна шина Roadshine RS615 215/75 R17.5 127M
Виберіть розмір вантажної шини
Roadshine RS615 215/75 R17.5 127M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Roadshine 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Roadshine.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Roadshine RS615 215/75 R17.5 127M
Усі ціни 17 →Roadshine RS615 (рульова вісь) 215/75 R17.5 127/124M | 4 634 грн. |
Roadshine RS615 (универсальная) (215/75R17.5 127M) | 4 186 грн. |
Roadshine RS615 (руль/прицеп) 215/75 R17.5 127/124M 16PR | 4 395 грн. |
Roadshine RS615 215/75 R17.5 127/124M | 4 215 грн. |
Roadshine RS615 (Универсальная) (215/75R17.5 127/124M) | 4 069 грн. |
ще 12 пропозицій