Вантажна шина Roadshine RS620 295/80 R22.5 154M
Виберіть розмір вантажної шини
Roadshine RS620 295/80 R22.5 154M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Roadshine 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Roadshine.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Roadshine RS620 295/80 R22.5 154M
Усі ціни 18 →Roadshine RS620 (рульова вісь) 295/80 R22.5 154/151M | 8 630 грн. |
Roadshine RS620 (рулевая) (295/80R22.5 154M) | 7 951 грн. |
Roadshine RS620 (рулевая) 295/80 R22.5 154/151M 18PR | 8 198 грн. |
Roadshine RS620 295/80 R22.5 154/151M | 7 750 грн. |
Roadshine RS620 (Рулевая) (295/80R22.5 154/151M) | 7 572 грн. |
ще 13 пропозицій