Вантажна шина Roadshine RS622 8.25 R20 139K
Виберіть розмір вантажної шини
Roadshine RS622 8.25 R20 139K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Roadshine 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Roadshine.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Roadshine RS622 8.25 R20 139K
Усі ціни 17 →Roadshine RS622 (ведуча вісь) 8.25 R20 139/137K | 8 482 грн. |
Roadshine RS622 (ведущая) 8.25 R20 139K | 7 818 грн. |
Roadshine RS622 (привод-карьер) 8.25 R20 139/137K 16PR | 7 900 грн. |
Roadshine RS622 8.25/80 R20 139/137K | 7 622 грн. |
Вантажна шина ROADSHINE RS622 8.25R20 139/137K | 7 665 грн. |
ще 12 пропозицій
Модификації Roadshine RS622 8.25 R20 139K
Ціни на Roadshine RS622 8.25 R20 139K |
---|---|---|---|---|
Roadshine RS622 8.25 R20 139K | від 7 439 грн. | 17 пропозицій | ||
Roadshine RS622 9 R20 144K | від 7 976 грн. | 17 пропозицій | ||
Roadshine RS622 10 R20 149K | від 8 409 грн. | 15 пропозицій | ||
Roadshine RS622 10 R20 152K | від 8 829 грн. | 1 пропозиція | ||
Roadshine RS622 11 R20 152K | від 9 996 грн. | 19 пропозицій | ||
Roadshine RS622 11 R20 152L | від 9 936 грн. | 3 пропозиції | ||
Roadshine RS622 12 R20 156K | від 10 497 грн. | 18 пропозицій |