Вантажна шина Roadshine RS622 9 R20 144K
Виберіть розмір вантажної шини
Roadshine RS622 9 R20 144K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Roadshine 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Roadshine.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Roadshine RS622 9 R20 144K
Усі ціни 15 →Roadshine RS622 (ведуча вісь) 9.00 R20 144/142K | 9 097 грн. |
Roadshine RS622 (ведущая) 9 R20 144K | 8 383 грн. |
Roadshine RS622 (привод-карьер) 9.00 R20 144/142K 16PR | 8 428 грн. |
Roadshine RS622 9/80 R20 144/142K | 8 228 грн. |
Вантажна шина ROADSHINE RS622 9.00R20 144/142K | 8 219 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації Roadshine RS622 9 R20 144K
Ціни на Roadshine RS622 9 R20 144K |
---|---|---|---|---|
Roadshine RS622 8.25 R20 139K | від 7 360 грн. | 16 пропозицій | ||
Roadshine RS622 9 R20 144K | від 7 976 грн. | 15 пропозицій | ||
Roadshine RS622 10 R20 149K | від 8 409 грн. | 14 пропозицій | ||
Roadshine RS622 10 R20 152K | від 8 829 грн. | 1 пропозиція | ||
Roadshine RS622 11 R20 152K | від 10 135 грн. | 18 пропозицій | ||
Roadshine RS622 11 R20 152L | від 9 936 грн. | 3 пропозиції | ||
Roadshine RS622 12 R20 156K | від 10 497 грн. | 16 пропозицій |