Вантажна шина RoadX DX670 385/65 R22.5 160K
Виберіть розмір вантажної шини
RoadX DX670 385/65 R22.5 160K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RoadX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RoadX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RoadX DX670 385/65 R22.5 160K
Усі ціни 17 →Roadx DX670 (універсальна) 385/65 R22.5 160K | 15 383 грн. |
Roadx DX670 (универсальная) (385/65R22.5 160K) | 16 156 грн. |
RoadX DX670 (руль/прицеп) 385/65 R22.5 160K 20PR | 14 300 грн. |
RoadX DX670 (Универсальная) (385/65R22.5 160K) | 14 122 грн. |
RoadX DX670 (385/65R22.5 160K) | 14 466 грн. |
ще 12 пропозицій