Вантажна шина RoadX RH621 295/80 R22.5 152M
Виберіть розмір вантажної шини
RoadX RH621 295/80 R22.5 152M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RoadX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RoadX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RoadX RH621 295/80 R22.5 152M
Усі ціни 14 →RoadX RH621 (рульова вісь) 295/80 R22.5 152/149M | 13 418 грн. |
Roadx RH621 (рулевая) 295/80 R22.5 152/149M PR18 | 12 333 грн. |
Roadx RH621 (универсальная) (295/80R22.5 152M) | 13 752 грн. |
RoadX RH621 (рулевая) 295/80 R22.5 152/149M 18PR | 12 241 грн. |
RoadX RH621 (Рулевая) (295/80R22.5 152/149M) | 12 006 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації RoadX RH621 295/80 R22.5 152M
Ціни на RoadX RH621 295/80 R22.5 152M |
---|---|---|---|---|
RoadX RH621 295/80 R22.5 152M | від 11 965 грн. | 14 пропозицій | ||
RoadX RH621 315/70 R22.5 156L | від 12 289 грн. | 15 пропозицій | ||
RoadX RH621 315/80 R22.5 156L | від 12 492 грн. | 13 пропозицій |